Víme první. Tohle je vítěz Big Brother 2024. Tak tohle nikdo nečekal

Big Brother je opravdová show
Napsal/aMarkéta
Zveřejněno dne:

Reality show se blíží ke svému konci a my jako první víme, kdo se stane vítězem. Ačkoliv tento díl uvidíte teprve v sobotu večer na VOYO, proč si to nezjistit o pár hodin dopředu? Od toho jsme tady my a vězte, že budete překvapeni.

Jen pár hodin zbývá do finálového večera show Big Brother Česko & Slovensko. V sobotu se rozhodne, kdo získá hlavní cenu 2,5 milionu korun. Ve finále se utkají Standa, Katrin, Barbara, František a Zoe. Včera se soutěže museli rozloučit Tarik a Karolína.

V 59. epizodě show se Zoe a ostatní účastníci domu vypořádávali s důsledky trestu, který Zoe dostala za porušení pravidel. Ostatní soutěžící projevili pochopení k její situaci. Později se věnovali přípravě na vystoupení inspirované Moulin Rouge. Standa zvažoval, že šaty, které jim po vystoupení daroval Big Brother, vydraží a výtěžek věnuje na charitu.

Tarik ve Zpovědnici mluvil o svých problémech s koleny a stýskal si po sportu. S Barbarou diskutovali o tom, že do finále pravděpodobně nepostoupí všichni a uvažovali o tom, kdo by mohl být v top trojce. Před spaním čekal František na Standu, aby ho překvapil, jakmile vyjde z koupelny.

Tohle je vítěz

Druhý den ráno Katrin vyčítala Tarikovi přípravu palačinek, které chtěla dělat se Standou. Po krátké hádce se oba usmířili. Zoe a Standa venku diskutovali o vztahu mezi Tarikem a Katrin. Zoe tvrdila, že pokud se Katrin bude k Tarikovi chovat takto, jejich vztah nebude dlouho trvat. Standa souhlasil a poznamenal, že Tarik se chová dospěleji než Katrin.

Oko, tajemný hlas domu, přišel s novou misí pro spolubydlící: musí komunikovat pouze zpěvem. Později přišel s další misí: každý musí mít svou dominantní ruku přivázanou k tělu a nesmí ji používat. Kluci společně zpívali píseň “Chtěl jsem mít” od skupiny Turbo a dívky zpívaly “Prý se tomu říká láska” od Lenky Filipové.

Big Brother je opravdu napínavá show

Standa a Zoe zpěvem diskutovali o vztahu Tarika a Katrin, litujíce Tarika, že Katrin je jeho první láska. Vraceli se také ke svým prvním vztahům. Karolína poprvé v životě dělala toasty na pánvi, zatímco Tarik s Katrin ji pomlouvali. Big Brother ukončil misi se zpíváním, ale účastníci museli mít stále dominantní ruku přivázanou.

Později byli všichni svoláni do obýváku, kde se dozvěděli, že dnes opustí soutěž hned dva účastníci. Big Brother oznámil, že do finále nepostoupí Karolína a následně i Tarik. Diváci mohou hlasovat pro svého favorita v mobilní aplikaci Big Brother. Finále bude vysíláno v sobotu ve 20:30 na Voyo a Nova Fun. Tříhodinový necenzurovaný přímý přenos Big Brother Live je k dispozici na Voyo každý den od 16:00 do 19:00. Vítězem je sedmadvacetiletý rekvizitář Stanislav Liška z Čelákovic.

foto TV Nova