Tohle musíte ihned dávat do čajových svíček. Budou hořet déle a vy ušetříte. Lidé bědují, že to nedělali dříve

Tohle musíte dávat do čajových svíček
Zveřejněno dne:

Chtěli byste, aby vaše čajové svíčky hořely déle, ale oni po dvou hodinách dohoří? Vy tak musíte dávat novou a novou, tím pádem se zvyšuje i vaše útrata za nově nakoupené svíčky. Jak tomu ale předejít, je velmi jednoduché. Udělejte tento jednoduchý trik a vyzrajete nad nekvalitními výrobky.

Jedna z uživatelek napsala do naší redakce, aby se pochlubila geniálním nápadem, jak ušetřit stovky korun měsíčně a zároveň vyzrát nad nekvalitním výrobkem. Do čajové svíčky totiž začala přidávat jednu surovinu, kterou máme všichni doma. Nejenže svíčka bude déle hořet, ale ona ušetří, protože nemusí neustále kupovat nové svíčky dokola. Když se to dozvěděly její kamarádky, byly úplně nešťastné, že to nezkusily už dříve.

Tohle musíte dávat do čajových svíček

K Vánocům neodmyslitelně patří čajové svíčky, které dodávají interiéru hřejivou a zimní atmosféru. Ať už je umístěná ve sklenici na jídelním stole nebo ve speciálních držácích, světlo svíček vytváří v zimě nádhernou scénu po našem obýváku. Existuje jednoduchý trik s použitím kuchyňské soli, který zajistí, že světlo svíček vydrží ještě déle. O tom se podělila naše čtenářka. A jak to tedy udělat? Po zapálení čajové svíčky a vytvoření malé loužičky vosku, nasypte sůl kolem knotu. Sůl absorbuje vosk a prodlužuje dobu hoření svíčky.

Dalším tipem, který jednoho dne vyzkoušela, bylo umístit čajovou svíčku na chvíli do mrazáku. Nejlepší je tuto svíčku dát do mrazáku přibližně deset minut před tím, než si ji budete chtít zapálit. A proč? Zmrzlý vosk se musí nejprve zahřát teplem a plamenem, což prodlužuje dobu hoření. Díky těmto jednoduchým trikům si můžete užívat světlo svíček déle.