Podvod ve StarDance. Tohle se stalo. Diváci se bouří, je to naprostá nehoráznost. Už se to nesmí opakovat

Podvod ve StarDance
Zveřejněno dne:

V úterý odpoledne se na sociálních sítích a v internetových diskuzích propálil velký podvod, který nastal ve StarDance. Diváci se nyní bouří, protože je to absolutní nehoráznost.

Tohle se ještě nestalo. Diváci se začali bouřit, že celá taneční soutěž StarDance je jeden velký podvod. Za vše může hlasování a spustilo to především vyřazení moderátorky Ivy Kubelkové, která tuto sobotu nepostoupila do finále. Místo ní postoupil kajakář Vavřinec Hradilek, který je podle lidí absolutní kopyto.

Podvod ve StarDance

„Posílali jsme Ivě hlasy, ale bylo to přehlcený a nešlo to odeslat,“ rozčilovala se manželka Zdeňka Chlopčíka, který sedí v porotě. Ta se navíc rozhodla zveřejnit důkaz, a to ve formě fotografie, která dokazuje, že sms zprávy, které odesílala, nebyly doručeny. „Už mi psalo několik známých, že jim taky nešly odeslat zprávy,“ psala jedna z naštvaných divaček. „Mně to také zablokovali v průběhu hlasování,“ zuřila další a začaly padat i ostřejší soudy: „Je to celé podvod, prostě dopředu znají vítěze,”

Společnost zpracovávající hlasy pro taneční soutěž v rámci České televize prozradila, že během hlasování nedošlo k žádným technickým problémům. Mobilní operátoři rovněž nehlásili žádné výpadky. ,,Hlasování pro oba soutěžící probíhalo hladce, přičemž každý z nich obdržel desítky tisíc platných SMS hlasů. Hlasy bylo možné odesílat v předem určeném čase, což bylo v sobotu od 21:54:06 do 22:06:08,” uvedla ve svém prohlášení tisková mluvčí České televize Vendula Krejčová.

Tohle se stalo podruhé

Podle všeho se jedná o výmysl naštvané sledující, jejíž favorit nevyhrál. Alespoň tak to vypadá z prohlášení České televize, která se k tomuto tvrzení staví pohrdavě. Podle všeho diváci neumí překousnout fakt, že postoupil Vavřinec Hradilek. Toto však není poprvé, kdy diváci upozornili na podobnou situaci. Vzpomeňme si na rok 2021, kdy ve finále soutěžili herec Jan Cina (35) a krasobruslař Tomáš Verner (37). Tehdy došlo k chybě, kdy byly omylem započítány hlasy zaslané již v semifinále. Navíc se vyskytly problémy s hlasovacím systémem, který několik hodin nefungoval.

Foto Pavel Gwužď/nextfoto.cz