3 tipy, které vám usnadní organizaci šatníku. To musíte vyzkoušet

hangers, clothing, shopping
Napsal/aMichaela
Zveřejněno dne:

Tipy, jak ušetřit místo

Pokud jde o organizaci domácnosti, existují dva typy lidí, buď ji milujete, nebo vás otravuje. Který z nich jste vy? Věřte, že se správným vybavením bude i pro méně nadšené lidi hračka dát vše do pořádku a uklidit věci na letní spaní. Domov a fungování v něm je třeba co nejvíce usnadnit! Ptáte se jak? Můžete začít tím, že si k organizaci šatníku přizvete tyto tři pomocníky.

Myslete esteticky i prakticky

Aktuálním hitem, a to nejen letošního roku, jsou úložné boxy a koše, které můžete využít mnoha způsoby. Od ložnice a obývacího pokoje až po kuchyň a koupelnu – místo pro ně najdete v každé místnosti vašeho interiéru. Díky svému atraktivnímu designu mohou plnit i dekorativní funkci, ale hlavně do nich můžete schovat vše, co nechcete mít na očích. Dobře vám poslouží i v šatníku.

Šetří místo

Věčným problémem při ukládání oblečení je jeho množství a nedostatek úložného prostoru. S tímto jednoduchým trikem změníte objem svého oblečení během několika vteřin. Řešením jsou průhledné uzavíratelné vakuové pytle, které se vysátím vzduchu několikanásobně zmenší. Určitě je oceníte na jaře, až budete odkládat zimní věci, které zabírají více místa. Věděli jste to, ale ještě jste je nevyzkoušeli? Jak se říká, není času nazbyt. Proto naše tipy můžete vyzkoušet ihned a uvidíte zaručené výsledky.

Využijte každý prostor naplno

Udržovat pravidelný pořádek může být někdy věda. Jednoduchou, rychlou a relativně levnou možností, jak se z tohoto problému dostat, jsou závěsné organizéry. Jsou skvělým doplňkem vaší šatní skříně, ale můžete je umístit i na jiná místa, kde máte volnou tyč k zavěšení. Snadno se používají, a pokud je už nepotřebujete, jednoduše je složíte a uklidíte. Co na naše tipy říkáte, vyzkoušíte je?