Obchodní řetězec nabízí oblečení za skvělé ceny. Takový nepořádek nenajdete ani na tržnici, to je ostuda

obchodní dům
Pixabay
Zveřejněno dne:

Obchodní řetězec prezentuje vlastní ostudu

Co si budeme nalhávat, každý z nás má rád oblečení. A pokud se dá sehnat za pár korun, nikdo neodolá. Přesně takové služby nabízí i Lidl, který má ve svém sortimentu zařazeno mnoho druhů oblečení a různých praktických doplňků do domácnosti. Je vidět, že obchodní domy si s úpravou a čistotou zboží hlavu nelámou.

Jenže prezentace tohoto druhu zboží je naprosto otřesná a naše redakce se na základně podnětu čtenáře rozhodla situaci prozkoumat. ,,Když jsem si jel do Lidlu koupit kabát, našel jsem akorát haldu poházených hadrů po obchodě, nedalo se v tom vůbec nic vybrat a ani nás to nelákalo. Nikdo se o to nestará a je to šílené,” napsal nám pan Petr.

Nepořádek na každém kroku

Když jsme dorazili do jedné pobočky Lidlu v Plzni, zůstali jsme zděšení. Je vidět, ze prezentace tomuto řetězci nic neříká a během naší hodinové návštěvy si tohoto nepořádku prodavačky vůbec nevšímaly, ačkoliv neustále procházely kolem. Když jsme je na tuto skutečnost upozornili, bylo nám řečeno, že není v jejich silách po zákaznících pravidelně uklízet.

Je tedy vidět, že nabídka sortimentu je jedna věc, ale pravidelná kontrola a následná prezentace věc druhá. Upřímně se domníváme, že zboží, které není v regálu slušně upraveno, není vůbec lákavé pro další nákup. Uvidíme, zda se kvalita nabízených služeb postupně zlepší.