Tipy, jak vypadat krásná. Zkuste nové rifle Paggy

Zdroj obrázku: Unsplash/Public domain
Zveřejněno dne:

Krásná bez námahy

Někdy je móda jako vaření lahodného menu. Vezměte dvě naprosto oblíbené ingredience, dejte je dohromady do hrnce a výsledek bude zaručeně lahůdka. Zhruba tak by se dal popsat nejnovější trend letošních džínů. V džínách Paggy se dva nejoblíbenější kousky Paperbag jeans a Baggy jeans spojily v kreaci, která je pohodlná a stylová.

Pohodlný a uvolněný styl

Jednou z hlavních předností paggy džínů je jejich pohodlný a uvolněný styl. Tyto džíny mají volné nohavice a vyšší sed, což je ideální pro letní měsíce, kdy hledáme oblečení, které nám umožní volnost pohybu a zároveň přináší pocit svobody. Paggy džíny jsou vyrobeny z příjemných a lehkých materiálů, které jsou perfektní pro teplé letní dny.

Zvýraznění pasu

Dalším důležitým faktorem, proč jsou paggy džíny tak populární, je jejich schopnost zvýraznit pas. Díky vyššímu sedu a volnějšímu střihu dokáží paggy džíny opticky prodloužit nohy a vytvořit efekt skvěle tvarovaného pasu a boků. To je ideální pro ty, kteří chtějí zdůraznit svou postavu a vytvořit optický dojem štíhlé linie. Buďte krásná a téměř bez námahy

Všestrannost

Paggy džíny jsou také velmi všestranné, což je další důvod, proč jsou ideální pro letní sezónu. Můžete je kombinovat s různými druhy topů, triček nebo halenek. Tím si můžete vytvořit stylové kombinace. Paggy džíny se hodí jak pro volnočasový styl, tak i pro lehčí formální příležitosti. K takovým džínům doporučujeme kombinovat boty na vyšším podpatku, stylové triko nebo top a menší crossbody kabelku. Džíny navíc můžete vylepšit opaskem, který ještě více zdůrazní váš pas. Paggy džíny poskytují dostatek prostoru pro nošení módních doplňků, jako jsou náramky, náhrdelníky nebo náušnice. Krásná budete hned a za pár korun.

[rl_gallery id=”6010″]

Zdroje: Redakce, Freundin, Autorský text; Náhledový obrázek: Unsplash/Public domain