Vánoční tramvaj v Plzni si lidé vyzdobí sami. Bude to hodně zajímavé, máme se na co těšit

Vánoční tramvaj v Plzni si lidé vyzdobí sami
Foto: Justday
Zveřejněno dne:

V Plzni se obyvatelé dočkají velké novinky. Vánoční tramvaj si ozdobí sami občané města. Ti mají možnost si sami rozhodnout o tom, jak bude tramvaj vypadat. Vánoční tramvaj se následně přihlásí do celorepublikové soutěže. Jaké jsou podmínky?

Lidé v Plzni se dočkali velké změny. Plzeňské městské dopravní podniky se rozhodly, že do zdobení vánoční tramvaje zapojí i všechny obyvatele Plzně. Jak to celé bude probíhat a jaký výtvor z toho bude? Vše je paradoxně jednoduché.

Vánoční tramvaj v Plzni si lidé vyzdobí sami

„I letos pro vás připravujeme očekávanou vánoční tramvaj, kterou jsme se tentokrát rozhodli na její první jízdě dozdobit vašimi obrázky nebo visacími ozdůbkami s vánoční nebo dopravní tématikou,“ zveřejnily originální výzvu Plzeňské městské dopravní podniky na svých stránkách, které se rozhodly, že se mohou zapojit i děti.

A jak to celé bude probíhat? Obrázky mohou děti i rodiče osobně nosit na Zákaznická centra buď na Denisovo nábřeží a na Klatovské třídě. Mezní termín, kdy se celá akce ukončí, je 25. listopadu 2023. Pokud se na přepážku vydáte, nemusíte na nic čekat. Jen přijdete, odevzdáte a odcházíte. Pracovnice pobočky už vědí, co mají s obrázky dělat.

„Už teď se těšíme, až budeme vybranými obrázky a ozdobami tramvaj zdobit! Podrobné informace o jízdách vánoční tramvaje zveřejníme do konce listopadu,“ uvedlo PMDP s tím, že se těší, jaké náměty lidé na pobočky donesou. Ty nejlepší pak budou zdobit vánoční tramvaj v Plzni.