V Plzni se otevřela nová pobočka Sushi: Prozatím funguje jen na rozvoz, místní lidé jsou nadšení

V Plzni se otevřela nová pobočka Sushi
Foto: Imperial Sushi
Zveřejněno dne:

V Plzni se otevřela další pobočka Sushi pochoutek. Ačkoliv se prozatím jedná o provoz, který je omezen, lidé jsou nadšení. Kde se nachází a jaké jsou ceny?

V Plzni se otevřela nová pobočka Sushi

Sushi se v posledních letech stává velmi oblíbenou pochutinou. Své o tom ví i prodejní síť Imperial Sushi, která se rozhodla otevřít další pobočku svých dobrůtek. Tentokrát zamířili do Plzně. Ačkoliv je provoz této restaurace prozatím omezen na osobní vyzvednutí a rozvoz potravin, lidé jsou nadšení.

,,S potěšením vám sdělujeme, že čtvrtou pobočku jsme se rozhodli otevřít v nádherné Plzni! Čerstvé sushi z kvalitních surovin děláme s láskou už čtvrtým rokem a jsme tu pro vás! Náš provoz je prozatím omezený a to pouze na rozvoz, objednat si můžete přes webové stránky, a osobní odběr na adrese Kardinála Berana 14. Místo pro sezení připravujeme, a až bude vše připraveno, rádi vás uvítáme v naších prostorách,” píše na svých stránkách provozovatel.

Lidé jsou nadšení

Naše redakce se rozhodla tyto prostory vyzkoumat a jídlo ochutnat. Musíme podotknout, že lepší sushi jsme ještě nejedli. Pokud tedy nevíte, kam večer vyrazit, doporučujeme tuto pobočku v centru Plzně. V blízkosti je dostatek parkovacích míst a dobrá dostupnost MHD. ,,Rozhodla jsem se sem zajít, protože bydlím naproti. Je to fakt dobrý a mohu doporučit,” řekla naší redakci paní Jana. ,,Je to fakt dobrý, ještě aby měli to sezení uvnitř a bude to dokonalý,” dodala Helena, která sem zašla jen náhodou.

Na nabídku se můžete podívat zde.