FOTKY: V Plzni hoří! Pozor, vůbec nejezděte do centra města, situace je tam opravdu vážná

V Plzni hoří
Napsal/aMichaela
Zveřejněno dne:

Ani na Silvestra nemají záchranné složky klid. Krátce před osmnáctou hodinou vyrazili do centra města, kde u vyhlášeného divadla vypukl mohutný požár. Kdo nemusí, neměl by vůbec jezdit do centra města!

Dnes večer okolo 18:00 hodiny byl ohlášen požár v Plzni, konkrétně na rohu Palackého náměstí a sadů Pětatřicátníků, blízko Nové scény Divadla J.K. Tyla. Na místo ihned vyrazily čtyři jednotky hasičů, policie a pro jistotu i zdravotníci. Podle všeho zde nastala panika a lidé, kteří se procházeli po městě nevěděli, co se děje.

V Plzni hoří

Zjistilo se, že oheň vypukl v kamenném přístavku, který slouží jako příbytek pro několik bezdomovců. Svědci z okolí viděli tyto osoby krátce před vznikem požáru, jak si u divadla dávají vodku a poté se nejistě vydávají směrem k místu požáru.

Hasiči okamžitě zasáhli a začali likvidovat oheň několika proudy vody. Přes velké množství odpadu uvnitř objektu se jim podařilo požár rychle dostat pod kontrolu. Naštěstí se obešlo bez zranění osob a ani okolní domy nebyly poškozeny. Dle všeho za to mohl nedopalek cigarety. V současné době probíhá dohašování a vyšetřování příčiny požáru a odhad škod.

foto Krimi Plzeň