Dálnice D5 je neprůjezdná, řidiči mrznou v autech. Stala se tam hromadná nehoda, situace je velmi vážná – FOTKY

Dálnice D5 je neprůjezdná
Napsal/aMarkéta
Zveřejněno dne:

Na dálnici D5 ve směru na Prahu došlo ve středu ráno k vážné dopravní nehodě. Začaly se tvořit neskutečně dlouhé kolony a řidiči si stěžují na to, že začínají mrznout ve svých autech. Je to opravdu vážné!

Ve středu ráno došlo k nehodě několika vozidel, která způsobila komplikace v dopravě na dálnici D5 u obce Rudná v okrese Praha-západ, směrem do Prahy. Podle prvních informací se jednalo o havárii šesti osobních automobilů. Doprava ve směru do hlavního města byla zastavena a vytvořila se dlouhá kolona. Řidiči si začali stěžovat na to, že mrznou ve svých autech a především mají strach o své děti, se kterými cestují.

Dálnice D5 je neprůjezdná

Vážná dopravní nehoda se stala kolem 7:00 stala na 4,5. kilometru dálnice D5 ve směru na Prahu. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) na svém webu Dopraviinfo.cz následně varovalo všechny řidiče, že D5 je momentálně neprůjezdná. Podle všeho se jednalo o hromadnou nehodu šesti osobních aut, která se obešla bez zranění.

Na záběrech dálničních kamer ŘSD byla k 9. hodině vidět tvořící se kolona aut ve směru na Prahu v délce nejméně deseti kilometrů. Jak je vidět na fotografiích, řidiči se začali řadit do jednoho jízdního pruhu a místo nehody jen opatrně objíždějí.

foto ŘSD