Tomáš Klus zkolaboval u sebe doma, je úplně na konci sil. Už takhle žít nechce a nemá vůbec sílu

Tomáš Klus nemá sílu pracovat
Napsal/aIvana
Zveřejněno dne:
KategorieOsobnosti

Herec Tomáš Klus otevřeně přiznal, že je na konci sil. Nemá chuť pracovat a cítí se být více než vyřízený. Jeho tělo před nedávnou dobou řeklo jasné STOP. Od té doby herec přehodnocuje své aktivity a věří, že se znovu zlepší jeho nálada.

Tomáš Klus začal cítit nápor již v loňském roce. Jako charismatický umělec se věnoval natáčení seriálu Zoo, současně pracoval na novém hudebním albu a koncertoval. Kromě toho se zapojoval do dalších vystoupení a projektů. Jako otec tří dětí byl také velmi zaneprázdněn rodinnými povinnostmi. Nakonec se stalo to, co nikdo nečekal. Doma zkolaboval.

,,Přizpůsobil jsem své aktivity, ambice a potřeby a tendence tak, abych splatil hypotéku dříve, než jsem si myslel. Bude to zkrátka později. Žijeme jen jednou, tak ať to trvá dlouho,” vysvětlil své rozhodnutí oblíbený herec Tomáš Klus, který začal odmítat řadu nabídek. ,,Ironií je, že o to víc nabídek pak přichází, a já jsem vděčný, že si můžu vybrat,” dodal Klus, který si snad konečně najde čas na odpočinek a dobití pomyslných baterií.

Tomáš Klus nemá sílu pracovat

Občas se stane, že si člověk přebere příliš mnoho úkolů a ztrácí přehled o tom, co má řešit jako první. V takových chvílích může nastat okamžik, kdy tělo řekne dost a odmítne dál zvládat nadměrnou zátěž. ,,Už to bylo těžké a myslím si, že takové chvíle v životě člověka musí přijít, protože je to tvor, který se potřebuje dostat do takového extrému, aby zjistil, že už se na tu horkou plotnu nedostane,” myslí si Tomáš. Velmi rád by se podobné situaci v budoucnu vyhnul, proto se rozhodl trochu ubrat plyn ve svých pracovních povinnostech.

foto Nextfoto.cz