Takový byl pohřeb Ladislava Županiče. Dělo se hodně zajímavých scén, tohle ještě nikdo nezažil

Takový byl pohřeb Ladislava Županiče
Zveřejněno dne:
KategorieOsobnosti

Není to tak dávno, co se Česká republika dozvěděla o úmrtí slavného herce Ladislava Županiče. Ten měl právě dnes, jen pár dnů před Štědrým dnem svůj pohřeb. Na ten dorazilo mnoho lidí a slavných osobnostní, mezi nimiž byli i ti, které zde nikdo nečekal. A bylo to velmi emotivní.

Právě dnes se Česká republika rozloučila se svým legendárním hercem Ladislavem Županičem, který zemřel v sobotu 9. prosince 2023 ve věku 80 let. „S hlubokým zármutkem vám oznamujeme, že nás navždy opustil milovaný manžel, tatínek, dědeček a bratr Ladislav Županič. Zemřel v sobotu 9. prosince 2023 ve věku 80 let,“ oznámila rodina v parte, které zveřejnil Blesk. Všichni jeho příznivci a kolegové byli jeho odchodem opravdu zasaženi. Někteří do dnešního dne nemohou jeho odchod vstřebat.

Poslední rozloučení se Županičem proběhlo ve středu 20. prosince od 13 hodin ve strašnickém krematoriu. A nechybělo tu ani několik známých osobností. Na smutečním obřadu v Strašnicích se již hodinu před začátkem shromažďovali hosté. Mezi známými osobnostmi, kteří přišli rozloučit se s přítelem, byly herečky Jiřina Bohdalová, Dana Batulková, Simona Postlerová, Andrea Černá, a také jeho herečtí kolegové a přátelé jako herec Igor Bareš, moderátor Michal Jagelka a režisér Zdeněk Troška.

Takový byl pohřeb Ladislava Županiče

Pohřbu se zúčastnil i skladatel Zdeněk Barták, moderátor Aleš Cibulka, herec Pavel Nečas, Jaroslav Satoranský, Otakar Brousek, herečka Hana Heřmánková se synem Karlem, Kateřina Brožová a herečka Regina Řandová. Během obřadu došlo k emotivním momentům ze strany zarmoucených celebrit. To, co se tam doopravdy stalo, nikdo nečekal. Například herec a dabér Jaroslav Satoranský se svému hereckému kolegovi uklonil, zatímco Simona Postlerová poslala něžný polibek do nebe.

Po obřadu Zdeněk Troška seděl venku před smuteční síní, zamyšlený nad vzpomínkami na tohoto známého herce. Všichni přemýšleli, zda je Troška v pořádku a nepotřebuje lékařskou pomoc. Na první pohled vypadal opravdu ustaraně.

foto redakce