Roman Ondráček se zbláznil. Skončil na psychiatrii a napadl manželku Michala Davida. Tohle jste ještě neviděli

Roman Ondráček se zbláznil. Zmlátil manželku Michala Davida
Foto: Nextfoto
Napsal/aMichaela
Zveřejněno dne:
KategorieOsobnosti

To, co se před nedávnou dobou stalo, všem vyrazilo dech. Zpěvák Roman Ondráček se doslova zbláznil a přitom fyzicky napadl manželku Michala Davida. Tohle se v českém mediálním rybníčku ještě nestalo.

Zpěvák a bývalý člen skupiny Těžkej Pokondr se v pondělí večer dostal do nepříjemné situace. Zřejmě pod vlivem alkoholu a své nemoci totiž fyzicky napadl ženu Michala Davida. Ten to nyní nemůže překousnout a neví, co si o tom má myslet.

Roman Ondráček se zbláznil

Podle všeho se Roman neudržel a ženu zmlátil. Za vše údajně mohou psychické problémy, se kterými se delší dobu léčí. Proto se také ve středu odpoledne skončil na psychiatrii, kde se lékaři snažili zjistit, co se stalo.

„Ještěže Marcele nic neudělal. To jsem nesmírně rád. Já byl na pódiu, když se to stalo, kdybych byl u toho, tak bych se asi neudržel. Kdyby na ni něco zkusil, byl bych opravdu nepříjemný,“ řekl pro Super.cz Michal David, který vůbec nevěděl, že je jeho kamarád nemocný.

Podepsal revers

Jenže na psychiatrii moc dlouho nevydržel a ve středu odpoledne podepsal revers. Nikomu teď nezbývá nic jiného než čekat, zda se něco nestane. Roman je podle všeho výbušný a emoce neumí udržet na uzdě.