Princezna Kate je po operaci. Její stav je vážný, v nemocnici bude následující měsíc, do nemocnice spěchá i král

princezna Kate je po operaci
Zveřejněno dne:
KategorieOsobnosti

Britská královská rodina zažívá krušné chvíle. Oblíbená členka rodiny totiž leží v nemocnici. Podle některých je její stav velmi vážný a do pracovního života se vrátí až po hodně dlouhé době. Co se tedy princezně stalo?

Kensingtonský palác oznámil, že vévodkyně Kate, manželka prince Williama, podstoupila operaci břicha. V důsledku toho bude muset zůstat v nemocnici alespoň deset dní, což jí nutí zrušit všechny plánované pracovní závazky. Podle dalších informací poskytnutých palácem bude vévodkyně Kate hospitalizována na londýnské klinice po dobu deseti dní až dvou týdnů, po kterých se vrátí domů na rekonvalescenci.

Vzhledem k současným lékařským doporučením se neočekává, že by se vévodkyně vrátila k veřejným povinnostem před Velikonocemi. Zpravodajská agentura Reuters, citující nejmenovaný zdroj z Kensingtonského paláce, uvedla, že příčinou hospitalizace by mohla být rakovina. Někteří proto spekulují o tom, co bude s britskou princeznou i nadále.

https://www.instagram.com/p/C2NDoYrN-9r/

Princezna Kate je po operaci

„Princezna z Walesu podstoupila úspěšnou plánovanou operaci břicha,“ stojí v prohlášení Kensingtonského paláce. „Princezna z Walesu oceňuje zájem, který toto prohlášení vyvolá. Doufá, že veřejnost pochopí její touhu, aby byla zachována co nejnormálnější situace pro její děti. Na její přání zůstanou osobní lékařské informace soukromé,“ dodal palác. Zákrok proběhl úspěšně a princezna by v nemocnici měla zůstat maximálně dva týdny, píše web Daily Mail.

Kate je manželkou prince Williama, který je následníkem britského trůnu. Společně mají tři děti. Podle britských médií došlo i k úpravě plánů prince Williama, který se rozhodl pozastavit své oficiální povinnosti na dobu, kdy bude jeho manželka hospitalizována. Vévodkyně Kate byla veřejně viděna naposledy během Štědrého dne, kdy se spolu s manželem a dětmi zúčastnila bohoslužby v Sandringhamu ve východní Anglii.

foto Depositphotos