Matthew Perry nezemřel náhodou. Tohle je příčina jeho smrti, všichni jsou absolutně v šoku

Matthew Perry nezemřel náhodou
Zveřejněno dne:
KategorieOsobnosti

Americký herec Matthew Perry zemřel teprve nedávno, ale dlouhou dobu se nikdo nemohl dozvědět pravý důvod jeho úmrtí. Teprve teď vyšly všechny informace najevo. Fanoušci jsou v šoku.

Oblíbený herec Matthew Perry se proslavil především svým účinkováním v americkém sitcomu Přátelé. Od té doby si ho diváci zamilovali a všichni ho měli rádi. On však se svým životem naložil trochu jinak, ale i tak byl stále oblíbený. Herec svou slávu postupem času nezvládal a začal trpět depresemi. Požíval téměř každý den alkohol, zapíjel s ním i léky, ale i tak dokázal být vždy aktivní na sociálních sítích.

Matthew Perry nezemřel náhodou

Právě na Instagramu, především pod jeho posledním zveřejněným příspěvkem, si někteří fanoušci všimli toho, že fotografie je velmi divná. Dle všeho se měl stát členem sekty, která ho nakonec přivedla ke smrti. Je pravda, že poslední jeho příspěvky byly pro tohoto herce netypické a nikdo jim nerozuměl. Perry se neustále nazýval Mattmanem a tvrdil, že má křídla.

Důvod jeho smrti vyšel najevo teprve týden před Vánocemi. Zda za to mohla sekta či nikoliv, nikdo neví, jedno je ale jisté. Matthew Perry se předávkoval ketaminem. Ten pomáhá snížit deprese a udržuje lidskou mysl v relativně klidném stavu. Problém je ten, že Matthew Perry ho sice dostával od svých lékařů, ale poslední dávku dostal týden před smrtí. Je tedy jasné, že si osudnou dávku podal sám.

Mohla za to sekta?

Někteří se ale domnívají, že by si Matthew Perry sám nikdy nevzal dávku takovou, která by ho ohrožovala na životě. ,,Matthew Perry byl legenda. Určitě za to může sekta Incidity, v té je například i Lady Gaga, toho si všimněte, jak se fotí,” napsal jeden sledující. ,,Určitě mu to někdo řekl, podívejte se na jeho poslední příspěvky, ten prostě nešel dobrovolně,” dodal jiný sledující.

Foto Depositphotos