MasterChef Česko 2023: Vítěz získal 2,5 milionu korun, ve hře byla velká zákeřnost a faleš

MasterChef Česko 2023:
Zveřejněno dne:
KategorieOsobnosti

Je to rozhodnuté. Česko má dalšího MasterChefa pro rok 2023. Souboj byl napínavý a během celého děje jsme zažili neskutečné přátelství, ale také silnou kritiku. Ten, kdo se nakonec stal vítězem, byl však nejvíce pokorný a nečekal žádný velký úspěch.

Je to tady! Konec soutěže MasterChef Česko je na světě. Ačkoliv se tento díl oficiálně odvysílá až zítra na televizi Nova, právě dnes jsme ho mohli shlédnout o den dopředu, a to na platformě televize Nova, která se jmenuje Voyo. Od počátku byl souboj velmi napínavý. Nikdo do poslední chvíle ani trochu netušil, kdo by se mohl stát celkovým vítězem. Jak se ale ukázalo, nejvíce zákeřnou a namyšlenou se stala Tereza, která od počátku měla pocit, že se stane absolutní vítězkou ona. Tereza totiž už od posledního dílu dávala najevo, že se cítí být jistá a tušila, že by se ona mohla stát hlavní vítězkou soutěže.

Nikdo jeho úspěch nečekal

Souboj byl velmi napínavý. Ačkoliv do finále měli jít pouze dva, nakonec porota rozhodla, že půjdou všichni tři. Nejvíce bodů zase získala Tereza, která šla do finále se 43 body. Honza a Kuba získali 42 bodů. Všichni tři se tak proti sobě utkali ve velkém finále, ale na Tereze bylo vidět, že jí tato situace vůbec nerozhodila. Naopak, stále si věřila. O jejich vítězství rozhodne dezert.

„Dnes večer jste předváděli výkony, na které můžete být pyšní a dokázali jste nám, že jste ve finále právem,“ řekl těsně před vyhlášením výsledků porotce Jan Punčochář. „Byl to neskutečně vyrovnaný souboj a já jsem rád, že jste tady byli. Všichni tři jste kuchaři a doufáme, že budete v tomto oboru pokračovat i nadále,“ dodal Přemek Forejt. Ačkoliv soutěž vyhrál Honza, jeho úspěch nikdo nečekal. Do poslední chvíle si téměř všichni mysleli, že vyhraje Tereza. Publikum však bylo přesvědčené o tom, že vyhraje Honza, který se během celé soutěže ke všem choval hezky a přátelsky.

Byl to neskutečný boj

Jan Albrecht (Honza) se stal vítězem kuchařské soutěže MasterChef Česko 2023, kde získal nejvyšší skóre 72 bodů. Díky tomu si odnesl sošku pro nejlepšího amatérského kuchaře a výhru 2,5 milionu korun, a získal titul Masterchef Česko 2023.

Honzu Albrechta během finále podporovala jeho partnerka a vařil před publikem, které tvořili přátelé, rodina, dřívější soutěžící a další hosté. Všichni finalisté připravovali tříchodové menu, které hodnotila porota. Honza Albrecht se umístil nejlépe, před dalšími dvěma semifinalisty – Terkou (Tereza Vyhlídalová) a Kubou (Jakub Menšík).