Ladislav Županič zemřel. Tohle je důvod, který opravdu nikdo nečekal

TK ke Galakoncertu Orchestru Karla Vlacha probìhla 28. 2. 2023 v Kongresovém centru Praha.
Zveřejněno dne:
KategorieOsobnosti

V sobotu odpoledne zcela nečekaně zemřel oblíbený herec Ladislav Županič. Ten se proslavil mnoha českými filmy a seriály. Tohle je důvod jeho smrti!

V sobotu odpoledne obletěla Českou republiku velmi smutná zpráva. Ve věku 80 let zemřel známý český herec a dabér Ladislav Županič. Zprávu o jeho úmrtí potvrdil zdroj z jeho blízkého okolí, který také prozradil, kde a proč herec zemřel.

Ladislav Županič zemřel

Podle dosavadních informací, které naše redakce získala, byla jeho smrt opravdu nečekaná. Posledních několik dnů strávil v pražské Vinohradské nemocnici a vypadalo to, že se jeho stav lepší. Podle všeho měl Županič velké problémy ze srdcem, někteří dokonce spekulují o tom, zda se nerozhodl z tohoto světa odejít dobrovolně.

,,Láďa na tom nebyl dobře, ale nebylo to zase tak zlé. Nikdo netušil, že se rozhodne před Vánoci odejít. Měl špatné srdce a v posledních dnech hodně pil alkohol a cpal do sebe jeden prášek za druhým. Už tady nechtěl být, nudil se. Je to smutné, ale myslím, že pro něho je tato situace vysvobozením. Do toho všeho měl rakovinu, už to nebyl on,” prozradil naší redakci zdroj z blízkého okolí.

Jeho kolegové smutní

Zpráva o jeho úmrtí rozhodila i jeho kolegy, kteří s ním několik let pracovali. „Herecká asociace Vás bohužel musí informovat o smutné zprávě, která nás velmi zasáhla. Podle informací rodiny dnes náhle zemřel kolega, skvělý herec, dabér, před časem i ředitel Hudebního divadla Karlín, nositel Ceny Thálie, pan Ladislav Županič. České herectví tak opustila velká osobnost,“ informovala Herecká asociace.

Foto Nextfoto.cz