Kam se hrabe Leoš Mareš. Takový dárek dostala dcera Blaženy ze Slunce, seno. Lidem se protáčí panenky

Anna Marie Kánská
Zveřejněno dne:
KategorieOsobnosti

Ačkoliv si doposud všichni mysleli, že nejvíce rozmazlená je manželka Leoše Mareše, pravda je trochu jinde. Kam se hrabe Leoš se svými dárky, protože Richard Chlad na to šel mnohem jinak. Žádná luxusní dovolená ani obyčejné sexy prádlo.

Svou ženu se rozhodl pořádně rozmazlovat. Řeč je o podnikateli Richardu Chladovi, který svou mladičkou partnerku řádně rozmazluje. Ačkoliv jí podle prvotních slov zakázal otěhotnět, mladé dívce to nevadí a život v luxusu si dokáže užívat i bez miminka a jiných mateřských starostí. Anna Marie Kánská Chladová si znovu dokázala, že si vybrala toho správného partnera.

Takový dárek dostala

Richard Chlad, známý svou vášní pro luxusní automobily, opět potěšil svou milovanou manželku Annu Marii. V listopadu si pár řekl své ano na jednom z nejromantičtějších míst na světě – na břehu Indického oceánu, na pláži a naboso. Pro nevěstu bylo velkým překvapením, když na svatbě objevila své rodiče, jejichž přítomnost na místě zorganizoval Richard Chlad jako milé tajemství pro svou ženu. Byl to jeden z nejemotivnějších dnů jejího života.

A mezi tyto dny se zapsaly i vánoční svátky, během kterých jeho manželka dostala opravdu nádherný dárek. Jedná se o luxusní vozidlo značky Rolls-Royce, kterým se Anna začne pyšnit co nejdříve. Jak si ale rýpli fanoušci Leoše Mareše, on se svými dárky trochu zaostává. Své manželce totiž většinou dává luxusní dovolenou, platí drahé večeře a kupuje luxusní šperky. Vozidlo takové značky Monika ještě nedostala.

foto Pavel Gwužď