Jiří Krampol je na JIP. Jeho stav je vážný, všichni se bojí, že to je konec. Nikdo ho na Vánoce doma nechtěl

Jiří Krampol je na VIP
Napsal/aMichaela
Zveřejněno dne:
KategorieOsobnosti

Herec a bavič Jiří Krampol je podle dostupných zpráv zase v nemocnici. Podle všeho byl hospitalizován na Boží hod vánoční, protože se jeho zdravotní stav zase zhoršil. Dle všeho leží na JIP a nikdo se o něho nechtěl postarat.

Herec Jiří Krampol rozhodně nezažívá příjemné Vánoce. Podle všeho se na Boží hod vánoční znovu vrátil do nemocnice a byl rovnou převezen na JIP. Bavič dle slov jeho manažera nemohl zůstat doma sám a jeho stav je vážný. Jak prozradil zdroj z jeho okolí, nikdo se o něho nechtěl starat, a tak ho příbuzní raději dali do nemocnice.

„Je to tak, mám zákaz chodit ven. Mezi lidmi lítají choroby a já jsem rizikový pacient. V podstatě jedinou výjimku, kdy opustím byt, udělám na Štědrý den. Už osm let ho jezdím trávit za kamarádkou a přáteli a nevynechám ani letos. I na večeři u domu v restauraci v pěti lidech bych mohl, ale co opravdu nesmím, protože to bych si opravdu domů mohl odnést něco nepěkného, je to, že bych teď obrážel večírky,“ řekl v jednom ze svých rozhovorů.

Jiří Krampol je na JIP

,,Manažer mu musel vysvětlovat, že nemůže riskovat, že by třeba cestou na toaletu spadnul a nedokázal si následně zavolat pomoc,” sdělil redakci eXtra.cz zdroj z jeho okolí. Proto byl také den po Štědrém večeru byl hospitalizován v Nemocnici Na Františku, kde zůstane minimálně následující tři dny. Důvodem je, že v domácí péči se o něj nemá kdo postarat.

Jiří Krampol, který dlouhodobě bojuje se zdravotními problémy, včetně nemocných průdušek a dalších komplikací, se nyní obává, jak zvládne své pracovní povinnosti, zejména natáčení. Jeho manažer zvažuje, že by herce, který se obtížně pohybuje, na natáčení vozili na vozíku.

Foto: Pavel Gwužď/Nextfoto.cz