Tuto nabíječku musíte rychle vrátit. Známý obchodní řetězec jí stahuje z prodeje, pokud jí budete používat, může vám ublížit

Tuto nabíječku musíte vrátit
Napsal/aIvana
Zveřejněno dne:
KategorieNakupování

Nabíječky, powerbanky a jiná elektronická zařízení jsou v dnešní době naprostou přirozeností. Kdo něco takového doma nemá, jako by neexistoval. Jenže ne všechny tyto výrobky jsou kvalitní a nerozhoduje o tom jen cena. Právě jeden takový výrobek teď stahuje ve velkém známý obchodní řetězec.

IKEA vyzývá všechny zákazníky, kteří si zakoupili nabíječku ÅSKSTORM 40 W USB v tmavě šedé barvě s číslem výrobku 50461193, aby ji nepoužívali a obrátili se na společnost IKEA se žádostí o vrácení peněz. Tato nabíječka totiž může být hodně nebezpečná a ublížit vám nebo vašim dětem.

IKEA se při výrobě svých produktů řídí přísnými testovacími a hodnotícími postupy, aby zajistila, že jejich výrobky splňují všechny relevantní zákonné normy a standardy na trzích, kde jsou prodávány. Přesto bylo zjištěno, že napájecí kabel tmavě šedé USB nabíječky ÅSKSTORM 40W může být poškozen nebo prasknout, pokud je často omotáván kolem nabíječky nebo opakovaně ohýbán.

Tuto nabíječku musíte vrátit

Společnost IKEA klade velký důraz na bezpečnost a v souvislosti s tím vyřazuje z prodeje nabíječku ÅSKSTORM 40 W USB v tmavě šedé barvě, a to s okamžitou platností a bez jakékoliv náhrady nebo slevy. Tato nabíječka totiž může být hodně nebezpečná a ublížit vám nebo vašim dětem. Důvodem je riziko popálení a zásah elektrickým proudem, který může nastat v důsledku opotřebení napájecího kabelu, jak uvedla společnost.

Poškození kabelu může způsobit popáleniny nebo elektrický úraz, a proto byla tato tmavě šedá USB nabíječka ÅSKSTORM 40 W stažena z prodeje. Tuto tmavě šedou USB nabíječku ÅSKSTORM 40 W lze rozpoznat podle modelového čísla ICPSW5-40-1, které je uvedeno na štítku na zadní straně nabíječky.

foto IKEA