To tu ještě nebylo. Do Česka míří nový Polský řetězec. Tohle je konec našich obchodníků, ceny budou neskutečně nízké

Do Česka míří nový Polský řetězec
Zveřejněno dne:
KategorieNakupování

Češi se konečně dočkají velké změny. Na náš trh totiž míří levný Polský řetězec, který u nás nebude mít konkurence. Ceny budou tak nízké, že na to bude mít peníze opravdu každý. Tohle je konec našich obchodníků.

Na českém maloobchodním trhu dojde k velkým změnám. A budou opravdu zásadní, protože mohou ohrozit především české podnikatele, kteří zde mají otevřené své provozovny. Podle všeho to vypadá, že na náš trh vstoupí nový Polský řetězec, který bude expandovat velmi nízkými cenami, kvalitní sortimentem a velkou nabídkou zboží. To se lidem líbí a něco takového u nás opravdu chybělo. Češi právě do tohoto obchodu velmi často jezdí do Polska, takže si ušetří několik drahých cest.

Do Česka míří nový Polský řetězec

Vypadá to, že tohle bude velká změna pro náš trh. Maloobchodníci se bojí a mají strach, jak takovou konkurenci přežijí. Jedním z hlavních nových hráčů je polská společnost Hebe, která provozuje síť drogerií a nyní se snaží rychle expandovat i u nás. I když Hebe není potravinářský řetězec, spadá pod stejného majitele jako populární potravinový řetězec Biedronka.

Pokud se Hebe v Česku ujme, je možné, že přijde i Biedronka. Ta před nedávnou dobou otevřela novou pobočku i na Slovensku. Rozšíření nabídky drogerií je pro české zákazníky velkým přínosem, zejména proto, že stávající řetězce, jako je Rossmann, prodávají stejné produkty v Česku za vyšší ceny než v Německu. Očekává se, že Hebe nabídne lepší ceny a podmínky. Hebe dokonce provozuje i svůj internetový obchod, který je velmi populární.

První pobočky se otevřou v prosinci v Centru Černý Most a Galerii Harfa.

Foto depositphotos