Polský řetězec Biedronka otevírá pobočku na Slovensku: To je neskutečné, Češi zase ostrouhají

Slevy nabízí skvělý polský obchod Biedronka.
Foto: Depositphotos.com
Napsal/aMichaela
Zveřejněno dne:
KategorieNakupování

Slevy všude, ceny výhodné

Spotřebitelé dávají přednost kvalitním potravinám za dostupné ceny. Polská obchodní síť Biedronka, známá svými cenově výhodnými potravinami, reaguje na tento trend a zaměřuje se nyní na expanzi na Slovensko. To nabízí českým spotřebitelům příležitost nakupovat kvalitní produkty za výhodné ceny i za hranicemi.

Biedronka je luxus pro chudé

Biedronka je polský řetězec s levnými potravinami, který byl založen v roce 1995 a postupně se rozšířil po celém Polsku. Biedronka se stala nejoblíbenějším obchodem a má více než 3 000 poboček. Je známá svými kvalitními potravinami a konkurenceschopnými cenami, nabízí širokou škálu produktů, včetně značek z jiných zemí i vlastních značkových produktů vyrobených dle vysokých standardů. Moderní nákupní zážitek, který Biedronka nabízí, je také jedním z jejích silných stránek. Nyní má v plánu expandovat na Slovensko.Pojďme se podívat a porovnat si ceny u nás s polským řetězcem Biedronka.

Kuřecí prsa

Kuřecí prsa 1kg, která jsou u Biedronky v Polsku k dostání za 76,6 Kč (14,99PL),jsou u nás v Česku téměř dvojnásobně dražší, a to například u Lidlu za 129 Kčnebo v Albertu za 139,90 Kč. Tento rozdíl už vícečlenná rodina ve svém rodinném rozpočtu pocítí.  Slevy jsou znatelné a opravdu ušetříte.

Mléko

Mléko polotučné trvanlivé 1litr lze v Polsku pořídit za 12,2 Kč (2,39PL) při koupi6ks, zatímco v Česku je cena o něco vyšší, a to 16,9 Kč. Rozdíl v ceně se můžezdát malý, nicméně, pokud mléko nakupujete pravidelně, může se cena velmirychle projevit na celkové výši nákupu. 

Máslo

Jedním z nejvíce oblíbených produktů mezi zákazníky je určitě máslo. V Polskubalení másla o hmotnosti 200g najdete za pouhých 19,7 Kč (3,85PL) při koupi3 kusůČeské máslo má sice hmotnost 250g, ale v akci stojí přibližně 40 KčVběžné ceně se máslo dostane až na cca 60 Kč. Navíc, jak zákazníci potvrzují,kvalita polského másla z Biedronky je skvělá a jeho chuť srovnatelná s dražšímiznačkami. Proto není divu, že se stává volbou nejen pro rodiny, ale také pro hotely a restaurace.

Aviváž Coccolino

U aviváže Coccolino 1,45 litrů 58 praní, je patrně výrazný rozdíl v ceně. V Polskusi zákazník může pořídit při koupi 2 kusů aviváže Coccolino za 66,4 Kč (12,99PL), zatímco v Česku je cena výrazně vyšší, a to za 110,9 Kč. Tento rozdílmůže na první pohled vypadat velmi nepatrně, nicméně, praní oblečení jezáklad, a tento produkt má své pravidelné využití. Když si nakoupíte aviváž do zásoby, váš rozpočet na drogerii to už pocítí. 

Řepkový olej

Řepkový olej 1litr, u něho je také výrazný rozdíl ceny. V Polsku si zákazník může pořídit  při koupi 2 kusů řepkového oleje 1 litru za pouhých 38,3 Kč (7,49PL), zatímco v Česku je cena výrazně vyšší a dokonce balení má menší množství (750ml). Cena tedy činí 139,90 Kč. Tento rozdíl v ceně je obzvláště zřejmý u dražších produktů, jako je řepkový olej, kde se mohou malé úspory rychle sečíst v průběhu času. Slevy jsou tedy znatelné.

Mleté vepřové maso

Mezi produkty, které zákazníci mohou nakoupit za velmi výhodné ceny, patříi mleté vepřové maso 500g. V Polsku si mohou zákazníci koupit produkt zapouhých 35,7 Kč (6,99PL) při koupi 2 kusů. V Česku cena mletého masa jeskoro dvojnásobně vyšší, u nás stojí 79,9 Kč. Tato cena představuje nejen velkou úsporu pro polské zákazníky, ale také lákavou nabídku pro turisty, kteří navštěvují Polsko a hledají cenově dostupné možnosti pro nákupy potravin. Pokud chcete najít slevy, vyrazte do Biedronky!

Užitečné odkazy: