Plnou parou vpřed! Vysavač Bissell CrossWave HydroSteam PET vysává, vytírá, suší a čistí párou

vysavač
Zdroj: Bissell
Napsal/aMichaela
Zveřejněno dne:
KategorieNakupování

A pokud navíc dokáže podlahu důkladně vyčistit a vydezinfikovat párou, je to ten pravý! Jedním z takových užitečných pomocníků je Bissell CrossWave HydroSteam PET.

Vysavač, který skutečně uklízí

Horká pára je užitečným nástrojem pro dosažení dokonale čisté domácnosti a oceníte ji i při čištění podlah. Dokáže rychle uvolnit i zaschlé, lepkavé skvrny a nečistoty, inaktivovat bakterie bez použití dalších chemikálií a dokonce odstranit plísně nebo alergeny. Proto je dobré tuto metodu zařadit do svého úklidu a oceníte ji i v případě, že máte doma alergika nebo astmatika. Vysavač je určen na dlaždice, PVC, vinyl, laminát, lakované dřevo a koberce, takže vám nic nebrání v tom, abyste se do toho pustili naplno a vaše podlahy byly ještě živější a beze šmouh.

Nové radosti do domácnosti

Nový vysavač od společnosti Bissell kombinuje své osvědčené funkce s parním systémem.
V rámci úspěšné řady CrossWave má nyní značka Bissell nový model, který nejen vysává, vytírá a suší, ale také čistí párou, a to vše v jednom kroku. Její nejnovější model Bissell CrossWave HydroSteam PET umožňuje spustit parní čištění pouhým stisknutím tlačítka. Má oddělené nádoby na čistou a špinavou vodu, takže vždy čistíte pouze čistou vodou. Primárně je určen pro tvrdé podlahy, ale můžete s ním dát druhý dech i svým starším kobercům.

Není co vytknout

Technologie Tangle-Free minimalizuje zamotávání vlasů nebo zvířecích chlupů na čisticím kartáči, takže je ideální do bytu nebo domu s domácími mazlíčky. Po použití stačí stisknout tlačítko samočisticího režimu, nechat jednotlivé součásti vyschnout a vysavač je opět připraven k práci. Na výběr jsou dvě varianty – CrossWave HydroSteam PET Select za 12936 korun nebo CrossWave HydroSteam PET Pro za 13425 korun, která obsahuje jeden extra čisticí kartáč a Fresh Start pro čištění samotného vysavače.