Oblíbený obchodní řetězec to přehnal. Čechům prodává potraviny, které se nedají jíst. Je to nechutné

Obchodní řetězec prodává zkažené výrobky.
Foto: Depositphotos.com

Oblíbený obchodní řetězec svým zákazníkům prodává potraviny, které jsou zkažené. Když však na to zákazníci upozorní prodávající personál, ten se jim téměř vysměje a oznámí jim, že na tom není nic špatného. To už jsme na tom tak špatně, abychom jedli zkažené jídla?

Obchodní řetězec prodává zkažené jídlo

Ačkoliv se na první pohled může zdát, že tento obchodní řetězec je jeden z nejlepších, protože své sídlo má v Německu, opak je pravdou. Do Česka se dostávají jen ty nejhorší potraviny a zaměstnancům to vůbec nevadí. Když je na to zákazníci upozorní, nikdo to neřeší.

Před nedávnou dobou se naši čtenáři rozhodli svěřit se s příběhem, který se jim stal. ,,Nakupovali jsme v Lidlu a to ovoce, co tam bylo, to je opravdu ostuda. Bylo mi z toho špatně, že něco takového někdo může prodávat. Ačkoliv jsem personál upozornil na to, že mají na prodejně zkažené ovoce, bylo mi řečeno, že někdo si to jistě rád zakoupí. To jsem se nestačil divit,” napsal nám čtenář Honza, který chce, aby ostatní zákazníci byli obezřetní.

Průzkum dopadl špatně

Na základně tohoto podnětu se naše redakce do zmíněného obchodu v Plzni vydala, aby ověřila, zda skutečně prodávají zkažené potraviny. Bohužel jsme zjistili, že kvalita zboží není stoprocentní a pro zákazníka může být i škodlivá. Kromě rozmačkaných mandarinek jsme nalezli i shnilé citrony.

Když jsme se jako zákazníci dotázali obsluhy, a toto vadné zboží jí ukázali, nikdo se s námi nebavil. Bylo nám řečeno, že se to maximálně dá do zlevněného zboží, kde si to jistě někdo rád zakoupí. Proto se ptáme, zda nás ještě stále v obchodech považují za lidi, nebo jsme dobytek, který bude jíst zkažené věci.