Tato oblíbená potravina na trhu končí. Lidé si dělají zásoby. Běžte také, ať na vás něco zbyde

Oblíbená pochoutka v Česku končí.
Foto: Pexels
Zveřejněno dne:

Oblíbená potravina mnoha lidí v Česku končí. Společnost Nestlé, která jí vyrábí se rozhodla, že je třeba do sortimentu potravin zařadit opět něco nového. Jenže lidé novinky nechtějí a jsou naštvaní, že přijdou o to, co mají rádi.

Oblíbená potravina končí

Konec další pochoutky, kterou všichni milujeme. Bonbony, které si rádi dáváme u našeho oblíbeného filmu, nebo si je koupíme jen tak na zub, brzy nebudou k dispozici v žádném obchodu ani e-shopu. Víte o čem je řeč? Jsou to rumové pralinky, které tolik milujeme.

Podle společnosti Nestlé, která tuto dobrotu vyrábí, je třeba změnit sortiment a proto svým klientům nabídnou něco, co je zajisté bude bavit stejně tak, jako rumové pralinky. To si ale mnoho lidí nemyslí a někteří dokonce kritizují, že jim společnost sebere jejich oblíbenou pochoutku.

Od dob socialismu jsou hitem

Rumové pralinky jsou od doby socialismu opravdovým hitem a mnoho z nás si život bez nich neumí představit. Bohužel je to nezvratné a společnost se rozhodla pro jejich definitivní konec. Nezmůže nic ani petice, kterou někteří podepisují. Vypadá to tak, že si firma u svých zákazníků pořádně zavařila a je jen otázkou času, kdy lidé jejich výrobky přestanou zcela kupovat.

,,Nesouhlasím s tím. Berou vše, co je dobré a vyrábí ty laciné nesmysly, které nikomu nechutnají,” napsala nám do redakce paní Jana. ,,Je to trapné. Vše co je dobré a zavedené, to se zruší, ale nekvalitní potraviny se neustále prodávají dokola, je to šílenství,” dodala paní Helena. O tom, že pralinky končí, nás informovala společnost Kupi, která za zabývá zbožím na trhu.

Co tedy bude dál?

„Sortiment našich výrobků doplňujeme o novinky, o kterých věříme, že splní očekávání, vysoké nároky a preference spotřebitelů. Naopak výrobky, jejichž popularita mezi zákazníky klesá, což byl dlouhodobý případ i u Rumových pralinek, jsme nuceni z portfolia odstranit,” řekla pro portál dnes24.cz Ľubica Novotná z Nestlé Slovensko. Vypadá to tak, že svého konce se dočkají i další oblíbené pochoutky.