BILLA stahuje z prodeje oblíbené pečivo: Pokud ho máte doma, honem ho vyhoďte. Ti, kteří ho snědli, se nyní bojí o svůj život

BILLA stahuje oblíbené pečivo
Napsal/aIvana
Zveřejněno dne:
KategorieNakupování

Potravinový řetězec BILLA na svých stránkách varoval před dalším problémem, který u svých provozoven objevil. Prodával totiž pečivo, které je zdravotně škodlivé a nikdo by ho neměl konzumovat. Honem ho vyhoďte, jinak budete mít pěkný problém.

Tak tohle je opravdu zlé. Oblíbená pochutina všech Čechů se nyní dostala na seznam nebezpečných potravin. BILLA totiž na svých stránkách zveřejnila varování, ve kterém uvádí, aby lidé toto pečivo v žádném případě nejedli. Kdo tak učiní, může se dostat do pořádného problému. Lidé se tak bojí o svůj život, protože něco takového ještě nezažili.

Společnost BILLA informovala, že se stahují výrobky, které byly upečeny v jejich prodejnách dne 11. a 12. ledna 2024. BILLA se ve svém prohlášení omlouvá za způsobené nepříjemnosti a zároveň informuje své zákazníky, že mohou zakoupené zboží vrátit v jakékoli jejich prodejně, kde jim bude vrácena plná částka nákupu.

BILLA stahuje oblíbené pečivo

Oblíbený druh slaného pečiva, croissant se šunkou a sýrem, byl nedávno stažen z prodeje ve všech prodejnách řetězce BILLA. Tento krok byl oznámen na oficiálních internetových stránkách společnosti. Konkrétně se jedná o produkt “CROISSANT HAM-SYR 88G”. Důvodem stažení z prodeje je možné zdravotní riziko spojené s nálezem cizího předmětu ve vzorku tohoto pečiva.

,,Stahujeme výrobky upečené v prodejnách BILLA ve dnech 11. a 12. ledna 2024. Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. Všichni naši zákazníci mohou zakoupené zboží vrátit v kterékoli prodejně BILLA a bude jim vrácena plná částka,” uvedla společnost BILLA.

foto BILLA