Dálniční známku pro rok 2024 můžete získat zdarma. Je to jednoduché a stačí dodržet jednoduché kroky

Dálniční známka pro rok 2024 zdarma
Napsal/aMarkéta
Zveřejněno dne:

Přemýšleli jste někdy nad tím, zda je možné získat dálniční známku zdarma? Ano, je to možné a nemusíte proto udělat nic náročného. Stačí dodržet jen pár základních kroků a bude vaše. Jak na to?

Do konce února 2024 máte příležitost získat elektronickou dálniční známku bez jakýchkoli nákladů. Proces získání je velmi snadný a nevyžaduje žádné finanční výdaje. V následujícím článku najdete návod, jak a kde si můžete známku pořídit. V roce 2024 totiž dojde k navýšení ceny elektronické dálniční známky, přičemž pro osobní vozidla bude stanovena na 2 300 Kč.

Získání dálniční známky zdarma je tedy v tomto roce výhodné. Bezplatnou dálniční známku je možné získat až do 29. února 2024 registrací jako nový uživatel u služby Skip Pay. Skip Pay je služba, která nabízí možnost nákupu zboží nebo služeb s možností odložené platby, kdy platbu můžete provést až 50 dní po nákupu.

Dálniční známka pro rok 2024 zdarma

Cena dálniční známky byla dlouhodobě stabilní, avšak v roce 2024 nás čeká její podstatné zvýšení. V důsledku toho se mnozí snaží ušetřit a proto začali přemýšlet, jak to udělat. Není na tom ale nic složitého. Bezplatnou dálniční známku lze získat prostřednictvím služby Skip Pay, pokud jste mezi jejími novými klienty. Tato výhoda je dostupná do 29. února 2024 a navíc získáte bonus 1200 Kč na nákupy, což je příležitost, kterou by bylo škoda nevyužít.

Pro získání dálniční známky zdarma je potřeba se zaregistrovat u Skip Pay a vybrat účet Skip Pay Plus. Následně zakoupíte dálniční známku na webu edalnice.cz a zaplatíte online kartou Skip Pay. Není nutné čekat na doručení fyzické karty, dálniční známku můžete zakoupit ihned po aktivaci účtu. Klíčovou podmínkou pro získání dálniční známky zdarma je, že váš první nákup s kartou Skip Pay musí být právě dálniční známka na edalnice.cz.

Po několika dnech uvidíte ve svém Skip Pay účtu slevu 100% na dálniční známku a můžete pokračovat v dalších nákupech. Navíc, každý měsíc po dobu jednoho roku obdržíte bonus 100 Kč na nákupy.