Banka se spojila s operátorem a každý měsíc dává lidem 300 korun. Jednejte rychle, už je na to fronta

Banka dává peníze zadarmo
Foto: Pixabay
Napsal/aMichaela
Zveřejněno dne:

Banka rozdává peníze za nic

O2 a Air Bank jsou jako jedna rodina. Proto také vymysleli společný projekt pro své zákazníky. Jen díky němu si tak dokáží na trhu udržet dobré postavení a získat mnoho nových zákazníků. Od dubna tohoto roku mohou zákazníci společnosti 02 a Air Bank získat 300 korun každý měsíc na svůj bankovní účet. A nic proto nemusí dělat. Banka se tedy rozhodla potěšit své zákazníky a dát jim každý měsíc dárek.

Stačí, když budou zákazníci těchto společností. „Spojením nejsilnějšího operátora a nejinovativnější banky jsme dali vzniknout úplně novému světu plnému výhod, a to pro všechny, kteří jsou nebo se stanou jeho součástí. Banku a operátora dnes využívá prakticky každý, tak proč nevyužívat ty nejlepší na trhu, a ještě díky tomu získat pravidelnou finanční odměnu?“ říká Jindřich Fremuth, generální ředitel O2.

Nabídka je pro všechny

Nabídka platí nejen pro stávající klienty, ale i pro nově příchozí. Stačí pouze aktivně využívat služeb obou společností a kapesné je vaše. Celá tato akce je teprve začátkem toho, co na zákazníky čeká. Podle dostupných informací by banka měla stávajícím klientům přidat mnohem větší finanční odměnu. Vše se bude odvíjet podle toho, kolik let jste zákazníkem této banky.

A jak se ukázalo, mnoho lidí si během několika dnů změnilo banku i svého mobilního operátora. Dostat 300 korun zadarmo každý měsíc je pro ně lákavé. ,,Měl jsem jinou banku, ale když jsem slyšel o této akci, hned jsem si založil účet u Air Bank,” napsal nám například Honza. ,,Já jsem měla jiného operátora, ale pro tu slevu se vyplatí přejít sem,” dodal další.