Vražda v Praze. Tohle jsou poslední slova útočníka, ze kterých opravdu mrazí

Střelba v Praze
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Od brutálního útoku na vysoké škole uteklo již několik dnů, ale Česko se stále nemůže vzpamatovat z toho, co se stalo. Všechny však doslova zarazilo, jaká byla jeho poslední slova. Z toho opravdu mrazí.

Od střelby na vysoké škole uteklo několik dnů a svět se z toho stále nemůže vzpamatovat. Lidé sice v poklidu oslavili Vánoce, ale nikdo z nich nedokázal ani moment zapomenout na to, co se stalo. Všichni jsme si během Vánoc vzpomněli na to, co se stalo a jak těžké jsou Vánoce pro ty, kteří přišli o své blízké osoby. Je to něco, co si jen těžko někdo z nás dokáže představit.

Někteří se dokonce zamysleli nad tím, jaká byla poslední slova útočníka, ze kterých doslova mrazí. Podle všeho to bylo něco neskutečného. Kdyby si jeho výhružek všiml někdo o několik dnů dříve, možná by se této tragické události dalo předejít. Tohle jsou poslední slova, která před svým útokem napsal na sociální síť Telegram.

Tohle jsou poslední slova

Z jeho posledních slov opravdu mrazí. Všichni si mohli všimnout toho, že je něco v nepořádku, ale nikdo nic nedělal. ,,Dovolte mi, abych se představil, jmenuji se David. Chci vystřílet školu a možná spáchat sebevraždu, pomohla mi s tím Alina Afanaskina. Vždycky jsem chtěl zabíjet, myslel jsem si, že se ze mě v budoucnu stane maniak. Pak, když Alina střílela, jsem si uvědomil, že je lepší dělat masové vraždy než sériové,” začala jeho slova na sociální síti Telegram.

A pokračoval dále. ,,Seděl jsem… čekal jsem… snil jsem… chtěl jsem… ale Alina se stala poslední tečkou. Jako by mi přišla včas na pomoc z nebe. Tenhle kanál bude dlouho zavřený, i když jsem ho původně chtěl otevřít, ale pak jsem si přečetl návod, že bude lepší ho odkrýt pár hodin před střelbou. Nejspíš to tak udělám. Tento kanál je deník, kde budu vyprávět o svém životě před vražděním.”

foto IZS