Vážná nehoda na dálnici D8: Na místě jsou mrtví, silnice je neprůjezdná

Vážná nehoda na dálnici D8
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Ve čtvrtek večer došlo k tragické dopravní nehodě na dálnici D8, kdy řidič nezvládl řízení. Na místě jsou mrtví a několik zraněných, podrobnosti připravujeme.

Ve čtvrtek večer došlo k vážné dopravní nehodě na dálnici D8 blízko Prahy, při které se střetlo několik vozidel. Jedna osoba při nehodě zahynula. V důsledku nehody byla dálnice uzavřena a doprava byla odkloněna u exitu Zdiby.

,,Došlo k nehodě dvou osobních vozidel, při které zemřela jedna osoba,” řekl mluvčí středočeské policie Pavel Truxa. ,,Druhá osoba utrpěla bolest hrudní páteře. Po ošetření byla převezena do Fakultní nemocnice Bulovka,” sdělila mluvčí středočeských záchranářů Monika Nováková.

Vážná nehoda na dálnici D8

Incident se odehrál na 1,4 kilometru dálnice D8 mezi obcemi Zdibsko a Klíčany. Kolem 20:00 došlo k první kolizi dvou osobních aut, přičemž jedna osoba přišla o život. Následně došlo k další nehodě, kde se srazila tři další vozidla, jal Uvedl policejní mluvčí Pavel Truxa. Tato nehoda byla méně vážná a obešla se bez dalších zranění.

Silničáři předpokládají, že omezení na dálnici skončí kolem jedné hodiny po půlnoci. Na místě zasahovaly všechny záchranné složky, včetně helikoptéry. Situace je velmi vážná a nepřehledná.

foto IZS