Tohle tu ještě nebylo. Lidé jsou naprosto v šoku. Když viděli, kdo jim vyváží odpad, nevěřili vlastním očím

Popeláři mají nový vánoční vůz.
Napsal/aMichaela
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Lidé zůstali v pondělí ráno naprosto v šoku. Když totiž viděli, kdo jim vyváží odpad, nevěřili vlastním očím. Popeláři totiž jezdí velmi netradičním vozem, který nikdo ještě nikdy neviděl.

Lidé v Plzni zůstali v šoku. Tohle se ještě nikdy nestalo. Popeláři totiž jezdí ve vánočních autech, které vůbec nevypadají jako popelářská. Vypadá to tak, že si tito lidé chtějí alespoň trochu zpříjemnit svou práci.

Od roku 2018 se město Plzeň rozhodlo zavést takzvanou vánoční tramvaj, která na všech trasách jezdí po celý advent. Tato vánoční tramvaj dělá už pět let radost lidem nejen z Plzně, ale i jiných měst v České republice. Proto město vymyslelo další novinku, a tou je vánočně ozdobený popelářský vůz.

„Ahoj Plzeňáci, můj dětský sen byl stát se popelářem, ten se mi nesplnil. Co se mi ale splnilo, je tohle krásné popelářské auto, které v pondělí rozsvítíme,“ představil plzeňskou vánoční novinku na svém Facebooku primátor Plzně. „Tak ať dělá dětem i dospělákům radost,“ dodal Roman Zarzycký.

Vánočně ozdobený popelářský vůz letos poprvé vyjel do ulic Plzně právě dnes 27. listopadu ráno. Popelářské auto nemá jízdní řád, bude jezdit po celé Plzni. Lidé se tak mohou těšit a nemusí se bát popeláře poprosit, aby si ho vyfotili.

Foto FB Roman Zarzycký má rád Plzeň