Tohle se ještě nikde nestalo. Opilý muž v obleku Santa Clause narazil autem do domu, dárky tak nedoručil

Nehoda Santa Claus Německo
Napsal/aMichaela
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Tak tohle se ještě nestalo. Přímo na Štědrý den totiž v Německu došlo k opravdu zvláštní dopravní nehodě, při které havaroval samotný Santa Claus. Lidé něco takového ještě neviděli a podivovali se i samotní policisté.

Na Štědrý den došlo k dopravní nehodě v Durynsku, které se nachází ve východním Německu, kterou způsobil opilý muž oblečený jako Santa Claus. Tuto informaci přinesla tisková agentura DPA. Podle zprávy policie z pondělí se nehoda odehrála v obci Unstruttal, přibližně 60 kilometrů od Erfurtu.

Padesátiletý muž vyjel ze silnice a narazil do domu a jiného vozidla. Přestože při nehodě vážně poškodil dům, dárky, které vezl pro svou rodinu a přátele, zůstaly nedotčené. Muž byl v době nehody pod vlivem alkoholu, což vedlo policii k provedení testu na alkohol v krvi.

Muž se bránil tím, že musel doručit dárky na Štědrý den. Policie mu odebrala řidičský průkaz a zahájila proti němu vyšetřování kvůli porušení dopravních předpisů. V důsledku toho nebude moci letos na Vánoce rozvážet dárky autem.

foto Unsplash