Střelba v Praze. Exkluzivní fotografie z místa činu. Mladík svůj čin plánoval, na místě je 15 mrtvých

Střelba v Praze
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

To, co se dnes stalo v Praze, nemá v historii České republiky obdoby. Student Univerzity Karlovy se rozhodl masově vyvraždit celou fakultu. Přinášíme fotky z místa činu. Je to něco neskutečného a celá Praha je na nohách.

To, co se dnes stalo v Praze, není v historii České republiky normální. Absolutně nechutný čin, kdy se mladý student rozhodl vyvraždit celou Univerzitu Karlovu. Ještě před tím stihl zavraždit svého otce, a to v rodinném domě, kde společně bydleli. Podle všeho měl mladík vše důkladně naplánováno. „Střelec byl eliminován!!! Celá budova je v současné chvíli evakuována a na místě je několik mrtvých a desítky raněných,“ uvedla ve čtvrtek odpoledne policie na sociální síti X.

Střelba v Praze

Podle všeho mladík vše důkladně naplánoval. Ve čtvrtek ráno zavraždil svého otce a pak se vydal směr Praha. Předtím však sdílel na neznámé sociální síti deník, ve kterém se přiznal, že se chystá udělat něco velkého. Důkladně popsal svůj čin a napsal, že to bude velkolepé. Policie byla ve 12:20 informována o tom, že 24letý muž z Hostouně odjel do Prahy s úmyslem spáchat sebevraždu, jak uvedl policejní prezident.

Pouhých pět minut po této zprávě policie obdržela další informaci, že na místě bylo nalezeno tělo mrtvého muže, který byl otcem tohoto 24letého muže, podezřelého ze střelby. „Slyšíme ho ve čtvrtém patře střílet, kdyby to četla Policie,“ napsal jeden ze studentů. Kozák popravoval studenty dlouhou zbraní se zaměřovačem.

foto redakce