Policie dopadla dalších 7 lidí, kteří podporují útoky v Praze. Hned si na ně rázně došlápla

Policie dopadla 7 lidí
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Jak jsme vás informovali, ve čtvrtek odpoledne se stala na pražské vysoké škole opravdová tragédie. Mladý student se rozhodl zastřelit několik studentů, svého otce a dokonce i nevinného muže s dítětem v kočárku. Nyní mu jeho čin ostatní schvalují.

Policie na svých internetových stránkách uvedla, že na Vánoce dopadla dalších 7 lidí, kteří masakr v Praze podporují. Podle dostupných informací se jedná o lidi, kteří tento čin podporují a vyjadřují lítost nad tím, že útočník to nevykonal lépe. Jak to tak vypadá, policie o všech těchto případech moc dobře ví a monitoruje všechny aktivní hrozby.

„Jen za včerejšek pražští kriminalisté řešili dalších 7 případů nebezpečného vyhrožování. Typicky šlo o vyhrožování „teď je řada na mě“ a podobné výkřiky, nebo schvalování útoku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy,“ informovala v úterý ráno Policie ČR.

Policie dopadla 7 lidí

Policie od čtvrtečního útoku aktivně monitoruje sociální sítě a zjišťuje potencionální hrozby. Podle mluvčí policie není dobré nic podcenit, protože se nikdy neví, co tito lidé mohou udělat. Podle policie se k těmto lidem bude přistupovat jako k teroristům. Pokud se tak policie rozhodne a tyto lidi vystopuje, v takových případech mohou pachatelé čekat na to, až jim policie doma vyrazí dveře beranidlem, nebo minimálně návštěvu policejní hlídky. „Naprostá většina těchto hrdinů již byla ustanovena,“ potvrzuje Policie ČR.

foto IZS