Podzimní prázdniny za pár korun: V Rokycanech pro děti plánují program se vstupným 28 korun

Prázdniny budou skvělé.
Foto: Unsplash
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Prázdniny zadarmo

Město Rokycany se rozhodlo u příležitosti 105. výročí vzniku samostatného československého státu a nadcházejících podzimních prázdnin nabídnout dětem a studentům možnost sportovního vyžití za symbolické vstupné 28 korun. Je to akce, která se speciálně zaměřuje na děti, které budou mít hodně volného času.

„V rámci podzimních prázdnin, které připadají v letošním roce na 26. a 27. října, a následného víkendu se stáním svátkem jsme připravili speciální akci. Žáci a studenti mají vstupné do Plaveckého areálu a na volné bruslení za symbolické vstupné 28 korun u příležitosti státního svátku vzniku samostatného Československa 28. října 1918,“ uvedl starosta města Tomáš Rada. Prázdniny tak budou v Rokycanech opravdu bohaté.

Sportovní akce budou bohaté

O jaké akce se přesně jedná? Od čtvrtka 26. října do neděle 29. října 2023 mohou děti od 3 do 15 let a studenti s platnou studentskou kartou využít speciální vstupné do plaveckého bazénu v Rokycanech na 1,5 hodiny za 28 korun. Vstupné pro dospělé se nemění, vstup dětí do 3 let je zdarma.

Kromě toho je pro studenty připraveno volné bruslení, které je prodloužené na čtvrtek 26. října a pátek 27. října od 10.30 do 12.00 hodin. Za symbolické vstupné bude také tradiční nedělní volné bruslení od 17 hodin (dne 29. října). Kromě toho na studenty čeká i historický doprovodný program. U vstupu do Plaveckého areálu a na Zimní stadion bude připravena výstava žáků rokycanských základních škol, kteří se rozhodli svými výtvory připomenout vznik samostatného Československa. Výstava bude k vidění o podzimních prázdninách a následném víkendu.