Petra Kvitová je těhotná. Novinku oznámila pět minut po půlnoci. Do Austrálie neodletí

Petra Kvitová je těhotná
Napsal/aMichaela
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Úspěšná tenistka Petra Kvitová se pochlubila novinkou. Pár minut po půlnoci totiž oznámila radostnou zprávou, kterou potěšila většinu svých fanoušků.

V příští tenisové sezóně se již neobjeví. Česká tenisová hvězda Petra Kvitová oznámila prostřednictvím sociálních sítí v prvních minutách Nového roku, že společně se svým trenérem a manželem Jiřím Vaňkem očekávají příchod potomka v létě. ,,Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku a zároveň se s Vámi chceme podělit o skvělou novinku. V létě očekáváme miminko,” napsala Kvitová na instagramu k dvěma fotografiím s o 12 let starším Vaňkem, za něhož se vdala v červenci.

,,I když mi bude chybět má každoroční cesta do Austrálie a sport, který miluju, těším se na to, že strávím nějakou dobu doma přípravou na tuto vzrušující příští kapitolu v našich životech,” dodala ke snímku s dětskými dupačkami.

Petra Kvitová je těhotná

Kvitová, která získala bronz na olympiádě v Riu de Janeiro v roce 2016 a šestkrát pomohla k vítězství v Fed Cupu, se naposledy objevila na kurtu na začátku října v Pekingu. Po prohře ve 2. kole s Ljudmilou Samsonovovou ukončila sezonu a odřekla i listopadovou účast na finálovém turnaji o Pohár Billie Jean Kingové v Seville.

Mezi dalšími českými tenistkami, které očekávají potomka, patří Barbora Strýcová a Andrea Sestini Hlaváčková, zatímco Lucie Šafářová je již dvojnásobnou matkou. Kristýna Plíšková přivedla na svět syna předloni.