Na Česko se žene další šílené počasí. Něco takového tu ještě nebylo, lidé by raději neměli chodit ven

Na Česko se žene další šílené počasí
Foto: Unsplash
Napsal/aMichaela
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Na Českou republiku se žene další šílené počasí. Něco takového tu ještě nebylo. Meteorologové se bojí, a proto urychleně vydali výstrahu. Vypadá to, že nás čekají pěkně těžké časy.

Na Českou republiku se žene další šílené počasí. Vypadá to, že to bude ještě horší než bylo doposud. Ačkoliv se prozatím meteorologové vždy zmýlili, teď to vypadá, že to bude vážné. Lidé by raději neměli chodit ven a řidiči nikam jezdit. Bude pořádná zima.

Na Česko se žene další šílené počasí

O víkendu budou padat teploty pod bod mrazu. Na některých místech teploty spadnou až na mínus 10 stupňů. Lidé by raději neměli chodit ven, aby se jim něco nestalo. Především se toho obávají záchranáři, kteří mají strach z úrazů, které se mohou odehrát.

Navíc ani řidičům není doporučeno, aby někam jezdili. Podle všeho by silnice mohly výrazně namrzat. O to více by mohlo docházet k nehodám. Pod 300 m přechodně i srážky smíšené nebo dešťové. Nejnižší noční teploty 0 až -4 °C. Nejvyšší denní teploty -1 až +3 °C. Čerstvý severozápadní až západní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s, bude během dne částečně slábnout.