Móda ze StarDance: Tohle se fakt nepovedlo, celebrity byly za strašáky

Móda ze StarDance je nevkusná.
Foto: Pixabay
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Taneční soutěž StarDance je téměř ve své polovině. Mnoho favoritů již soutěž opustilo, a tak někteří nešetří velkou kritikou na sociálních sítích. O to horší jsou snad kostýmy a róby, které si na sebe naše hvězdy obléknou.

Móda šílená, stěžují si diváci

Taneční show má být o tom, že se lidé budou moci podívat na pěkné kostýmy a sledovat krásné taneční kreace. O to horší je fakt, že některé naše celebrity zřejmě vytáhly velmi retro kousek ze svých sklepů, doma ho přežehlili a následně vyrazili do společnosti s tím názorem, že určitě zazáří.

Někteří si však neuvědomili, že místo toho, aby pozitivně zaujali své okolí, se na ně snese spíše velká vlna kritiky a nadávek. Například model Dany Batulkové a její dcery Mariany diváci nechápou. Podle nich si na sebe matka a dcera vzali vytahaný kostým po svých prababičkách. ,,To je šílené, co ty dvě měly. Jsou to tak krásné dámy, ale toto je moc,” napsal jeden fanoušek na Instagramu. ,,Já nevím, ale vzít na sebe kostým sto let za opicema, to je ostuda,” dodal jiný fanoušek.

Proč se tak oblékají?

Někteří si začali pokládat, proč to vlastně celebrity dělají. Zřejmě proto, aby se o nich vědělo a napsalo pár zajímavých článků. Je pravda, že některé archivní hvězdy, které usedli do řad diváků, byly dávno zapomenuty. Jak jinak na sebe přilákat pozornost, než podivnou módou, o které se bude psát ještě týden.

A stejnou kritiku jako celebrity v publiku slízli i tanečníci. Podle některých jsou jejich kostýmy nevkusné a například boty, které měla Eva Adamczyková během svého tancování, se vůbec pro tak krásnou dámu nehodí. Někteří snowboardistku kritizují za to, že se obléká jako muž.