Maršálek znovu vyřadil další talentovanou hvězdu: Na to se nedá koukat, bouří se diváci

Maršálek zase pobouřil národ
Foto: ČT
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Taneční soutěž StarDance čím dál více pobuřuje televizní diváky. Ti si stěžují na to, jak moc je tato soutěž nespravedlivá. Vadí jim složení tanečních párů a také to, jak někteří soutěžící neustále proplouvají. Na takovou komedii se podle nich nedá koukat.

Maršálek zase postoupil

Nejenom Josef Maršálek, ale i prozatím poslední taneční večer soutěže StarDance pobouřil mnoho televizních diváků. Ti si stěžují na to, jak je soutěž nespravedlivá, protože se tam neustále drží jen ti, kteří nic neumí. Jak je možné, že cukrář, který absolutně nemá ponětí, jak má vypadat tanec, stále proplouvá a dostává se do dalšího kola?

V sobotu 11. listopadu vypadla Tereza Mašková, a to na úkor ne příliš dobrého tanečníka Josefa Maršálka. Ten nemá žádné pohybové nadání, jen si na parketu vykračuje a pohupkává, ale nikdy nepředvede to, co k danému tanci patří. Od poroty má neustále málo bodů, ale i tak se tam drží. Chtějí ho skutečně diváci, nebo je to taktika České televize, jak si udržet sledovanost?

Na to se nedá koukat

Podle televizních diváků se na takovou soutěž nedá dívat. Podle nich je to nespravedlivé. ,,Na to se nedá koukat. Neustále se tam drží kopyta,” napsal jeden z diskutujících. ,,No to je vrchol. Vypadne někdo, kdo je atraktivní a drží se tam takový buran,” dodal další naštvaný fanoušek.

Jiní zase dodávají, že televizní diváci jsou až ti poslední, kteří o postupu soutěžících rozhodují. Podle některých je už dopředu dané, kdo soutěž vyhraje, ale také to, kdo jaký večer soutěž opustí. Jak to doopravdy je nikdo neví, jedno je však jasné. Soutěž se pomalu začíná stávat neoblíbenou a diváci raději program přepínají.