FOTKY: Na horách začali zasněžovat. Mezi nimi je i západočeský Špičák

Na horách se začaly zasněžovat
foto: Fcb Ski&Bike Špičák
Napsal/aIvana
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Na horách začali zasněžovat. Mezi nimi je i západočeský Špičák, který se na letošní sezonu opravdu těší. Všichni doufají, že sněhu bude letos dostatek, aby se zimní sezóna co nejvíce povedla. Ceny skipasů navíc zůstávají stejné, areály zdražovat nechtějí.

Na horách začali zasněžovat. Podmínky jsou momentálně ideální. Ski areály doufají, že sezona bude vydatná a bohatá stejně tak, jako loni. Momentálně se teploty na horách pohybují kolem -5 stupňů. Proto se mnoho zimních lyžařských středisek rozhodlo zasněžovat.

Na horách začali zasněžovat

,,Zasněžujeme! Držte nám palce, aby mrazivé počasí vydrželo co nejdéle a my tak společně s vámi mohli odstartovat zimní sezónu, Náš e-shop je spuštěn, nakupte jízdenky s 10denním předstihem a získejte slevu 5 %,” informuje aktuálně areál Špičák, který se rozhodl, že permanentky pro tento rok nebude výrazně zdražovat.

Pozitivní zprávou pro všechny lyžaře je skutečnost, že ceny skipasů se nezvýšily a zůstávají na stejné úrovni jako v minulém roce. Pro ty, kteří si skipasy zakoupí online v e-shopu alespoň 10 dní předem, je připravena sleva 5 %. Dále pokračuje věrnostní program, který nabízí slevu 5 % na první nákup celosezónních skipasů online a po pěti letech věrnosti dokonce slevu 20 %.

Odkaz na e-shop najdete ZDE. 

Ceník skipasů pro nadcházející sezónu 2023 /2024 najdete ZDE.