Dálnice D8 je neprůjezdná. Mohou za to krávy, které se musí naložit do jiného vozu

Dálnice D8 je uzavřená a mohou za to krávy! https://justday.cz/aktuality/dalnice-d8-je-neprujezdna-mohou-za-to-kravy-ktere-se-musi-nalozit-do-jineho-vozu/
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Na dálnici D8 došlo dnes ráno k velmi kuriózní nehodě. Na dálnici totiž byly krávy. Mohla za to nehoda vozidla, které tuto zvěř převáželo na jiné místo. Nyní se tak čeká na to, až se všechny krávy seřadí a odvezou se jiným vozem.

Dnes ráno došlo k vážné nehodě na dálnici D8 u 14,5. kilometru, kde kamion převážející přibližně třicet krav vyjel z vozovky a převrátil se. Tato nehoda způsobila uzavření dálnice v obou směrech mezi exity 8 a 19 na několik hodin, aby bylo možné zvířata bezpečně přemístit do náhradního vozidla.

„Uzavíráme obousměrně dálnici D8 mezi EXITEM 8 až 19 na nezbytně nutnou dobu několika hodin, a to z důvodu překládky více jak tří desítek krav z havarovaného nákladního vozidla,“ informovala Policie ČR před sedmou hodinou ráno.

Dálnice D8 je neprůjezdná

Řidič kamionu naštěstí neutrpěl žádná zranění, ale zvířata byla po nehodě velmi vystresovaná. Na místě nehody zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči z několika obcí, kteří se snažili zajistit bezpečnou a rychlou překládku krav. V důsledku nehody se na dálnici vytvořily dlouhé kolony a policie musela odklánět dopravu na vedlejší silnici. Řidiči byli upozorněni na možné dlouhé zdržení, zejména během ranní dopravní špičky.

foto ŘSD