Dálnice D2 je neprůjezdná. Havarovala tam dvě vozidla, policie omezila dopravu

Nehoda D2
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality
TagyD2, nehoda

Dnešní výčet nehod nekončí. Kolem deváté hodiny ráno došlo na dálnici D2 k další dopravní nehodě, za kterou podle policie může nepříznivé počasí a vysoká rychlost.

Podle informací od policie a svědků nehody došlo k další dopravní nehodě i na dálnici D2. Kolem deváté hodiny ranní došlo na 2,5 km na trase Lanžhot – Brno k nehodě dvou osobních automobilů. Dálnice je neprůjezdná, na místě nyní zasahují složky záchranného systému.

Podle prvotních informací na místo kolem 9:30 dorazily složky záchranného systému a pracuje se na zprůjezdnění této vytížené dálnice. Uzavření se předpokládá do dnešní dvanácté hodiny. Podle svědka nehody jedoucí osobní vozidlo nezvládlo řízení, několikrát se přetočilo a řidič jedoucího vozidla za ním již nestihl na tuto situaci zareagovat. ,,Bylo to hrozně rychlé, jedete 130 km/h a najednou se před vámi začne točit auto, tak to strhnete na krajnici, ale stejně ho to lízlo.”

Informace pro vás připravujeme, každopádně buďte dnes na cestách opatrní. Pokud jedete právě kolem, pošlete nám fotografie na e-mail spolu s aktuálními informace.

foto ilustrační