Brutální vražda v Praze. Dva výstřely a na místě mrtvé dítě v kočárku. Kde se stalo? Podívejte se na fotky!

Brutální vražda v Praze
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Brutální vražda v Praze. Tak se dá pojmenovat páteční tragická událost, která se odehrála v Klánovicích. Na místě padly dva výstřely, které slyšela kolemjdoucí. Poté byla nalezena těla bez známek života.

Tragická událost se odehrála v pátek v Klánovickém lese nedaleko Prahy. Svědkyně, která byla v lese, slyšela dva výstřely a ihned kontaktovala policii na lince 158. Po příjezdu na místo policie zahájila prohledávání oblasti a v lesním porostu poblíž Čmelické ulice objevila dvě mrtvá těla. Podle dostupných informací se jednalo o dospělou osobu a dítě v kočárku.

Brutální vražda v Praze

Pražská záchranná služba potvrdila, že oběti střelby již byly mrtvé a nebylo možné jim nijak pomoci. Vyšetřování tohoto případu je v plném proudu. Kriminalisté na místě zjišťují všechny okolnosti a policie zatím odmítá zveřejnit další podrobnosti. Nad oblastí létal policejní vrtulník s termovizí a v okolí byli nasazeni policisté se samopaly, což je standardní postup v případě podezření na ozbrojeného pachatele.

Policie nyní vyšetřuje případ jako dvojnásobnou vraždu a vyloučila sebevraždu. V sobotu bylo potvrzeno, že v případu figuruje třetí osoba. Policie žádá veřejnost, zejména motoristy, kteří projížděli oblastí Klánovického lesa v pátek mezi 7. a 17. hodinou a měli zapnuté palubní kamery, aby poskytli případné záznamy.

Informace mohou být sděleny na telefonním čísle 731553135 nebo prostřednictvím emailu krpa.skpv.ook.podatelna@pcr.cz.

Foto PČR