Air Bank šokovala své zákazníky výhodnými úroky. Lidé tam ve velkém převádí své účty, ostatní banky mají smůlu

Air Bank šokovala zákazníky
Zveřejněno dne:
KategorieAktuality

Další banka v Česku se rozhodla, že bude více přizpůsobovat své ceny klientům a novým zákazníkům. AirBank má v současné době jeden z nejlepších úroků, jaký u žádné jiné banky nenajdete. Lidé tam rychle převádí své účty, aby něco získali.

Air Bank přichází s velmi odvážným krokem a nabízí svým klientům výhodnou novinku. Již od ledna zvyšuje úrokovou sazbu pro vklady přesahující 250 tisíc korun. Tyto vklady jsou nyní úročeny atraktivní sazbou až 6 % ročně, což je nabídka, která jistě zaujme mnohé klienty. Je tedy vidět, že stále existují banky, které se snaží pro své klienty udělat maximum.

Air Bank šokovala zákazníky

Klienti Air Bank mají nyní možnost získat výhodnou bonusovou sazbu za splnění jednoduchých podmínek. Klíčovou podmínkou je časté používání karty Air Bank, a to minimálně na pět transakcí měsíčně. Pro nové klienty je tato podmínka na první dva měsíce pozastavena, což je vstřícné gesto banky k novým zákazníkům. Air Bank používá pásmové úročení, kde vklady do 250 tisíc korun jsou úročeny standardní sazbou 5 %, zatímco částky nad tento limit mají úrok 6 %.

To motivuje klienty k vyšším vkladům, jelikož s rostoucí částkou vkladu stoupá i celkový úrok. Například při vkladu půl milionu korun dosahuje průměrná úroková sazba 5,5 %. V porovnání s konkurencí je nabídka Air Bank velmi konkurenceschopná. Ačkoliv Trinity Bank nabízí úrok 6,28 % pro vklady do 250 tisíc korun, Air Bank se vyznačuje jednoduchostí a transparentností, což je atraktivní pro širokou klientelu.

Lidé sem ve velkém převádí účty

Pro aktivaci této výhodné sazby stačí jednoduchý krok – kliknutí na tlačítko v e-mailu od banky. Banka také připomíná neaktivovanou akci prostřednictvím mobilní aplikace. Je třeba vzít v úvahu i daňové aspekty spoření. Zatímco u některých bank, jako je VÚB, mohou být daňové povinnosti komplikací, Air Bank nabízí jednoduchost a přehlednost. V době, kdy se očekává snižování úrokových sazeb, přichází Air Bank s nabídkou, která jde proti tomuto trendu. Tato strategie ji staví do pozice lídra mezi spořicími účty a ukazuje, že i v nestabilních tržních podmínkách lze najít výhodné možnosti pro spoření.

foto Freepik